м. Львів, вул. Мельника, 5, оф. 2

Тисячі пропозицій від надійних туроператорів на одному сайті

Пошук турів

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

ГРЕЦІЯ

Країна дивовижної краси, де яскраве сонце зігріває жителів практично цілий рік. Лазурне море, золотисті пляжі, білі будинки, аромат міцної кави і хвойних рослин – неповторна атмосфера відпочинку.

ЄГИПЕТ

Велика кількість розваг під час відпочинку тут вражає різноманітністю – тільки в Єгипті можна поєднувати розслабляючий пляжний відпочинок з подорожами до історичних місць.

ІНДІЯ

Колиска найдавнішої цивілізації, батьківщина буддизму та індуїзму – сьогодні вона займає друге місце на планеті за чисельністю населення і продовжує закохувати в себе мандрівників.

МАЛЬДІВИ

ДДля відпочинку є все: тиша і спокій, красива природа, багатий підводний світ. А ще те, без чого всі переваги згасають в очах сучасних туристів – хороші готелі і високий рівень сервісу.

ТУРЕЧЧИНА

Це дивовижна природа, золоті піщані пляжі, мальовничі гори, яскраве сонце, а також кристально-чисте і тепле море. Відпочинок в Туреччині – це упорядковані готелі, що працюють за системою «все включено».

ШРІ-ЛАНКА

Не кожна країна зможе запропонувати гостю стільки цікавого, неважливо, чи приїхали Ви на відпочинок, екскурсії або у справах бізнесу. Відома національними парками і пам’ятниками буддизму.